Velkoobchod železářství
NOVINKY DOPORUČUJEME AKCE VÝPRODEJ
BRUFUS s.r.o. (https://www.brufus.cz/)

Články

Řadit dle: názvu | data | standardně
1

Čištění komínu svépomocí21.10.2022

Kontrola a údržba spalinových cest ( kouřovodů ) je jedna z nejdůležitějších revizí každého domu, který využívá k topení krbu, kamen, nebo kotle na tuhá paliva. Nikdo přece nechce vyhořet kvůli špatně vyčištěnému komínu. Na čištění komínu ale nemusíte nutně zavolat kominíka. Celý proces se dá zvládnout svépomocí a relativně rychle. Nutno ale dodat, že jednou za rok si kominíka pozvat musíte a to na zákonem povinnou revizi komína.

 

pokračování článku

Gola sady - nepostradatelný pomocník nejen do dílny20.10.2016

Gola sada. Název tohoto praktického pomocníka slyšel snad každý, kdo se alespoň minimálně pohybuje okolo nářadí. I tak je ale potřeba vysvětlit, co to vlastně gola sada je. A hlavně, jak vybrat tu správnou právě pro Vás. Na našem trhu a zejména na internetu lze totiž najít nepřeberné množství sad, které mají s gola sadou společný jen název.
pokračování článku

Zemní vruty - moderní způsob kotvení bez betonu20.06.2016

Zemní vruty jsou moderní náhradou za klasické kotvení betonováním. Jejich využití je snadné a velmi rychlé. Odpadá nutnost výkopových prací, bednění a následného betonování. Zemní vrut se jednoduše zašroubuje do země a to bez použití mechanizace.

 

pokračování článku

Sítě na plot - stínící tkaniny08.05.2016

Zahradní clona, síť na plot, stínící tkanina, rašlový úplet – všechny tyto názvy spojuje jeden produkt. Jedná se o sítě vyrobené z HDPE materiálu, které se využívají zejména na zahradách, stavbách, sklenících apod..

 

pokračování článku

První článek14.04.2016

Jednou z mnoha novinek na našem webu jsou články, nebo chcete-li blog. V budoucnu budeme zpracovávat informace z dění v naší společnosti, ale hlavně návody, recenze a doporučení k našim produktům.

Doufám, že tato služba bude velkým přínosem hlavně pro vás, naše zákazníky.

pokračování článku
1