Velkoobchod železářství
NOVINKY DOPORUČUJEME AKCE VÝPRODEJ
BRUFUS s.r.o. (https://www.brufus.cz/)

Články

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2

Novinky březen 201705.04.2017

  Je tady jaro. Nejen kalendář, ale i počasí nám nastolilo to pravé a vyhřáté jaro, jak má být. Práce na zahradě se rozběhli v plném proudu. Uklízení listí z podzimu, stříhání ovocných stromů, chystání záhonů na další sezónu. Dokonce i tráva se začíná probouzet a vybízí nás na kontrolu sekačky po zimě.

 

 

pokračování článku

Novinky únor 201702.03.2017

 

Máme tady první týden v březnu a to znamená jediné, únor je již minulostí. I přes to, že je únor nejkratší měsíc, u nás jsme odvedli obrovský kus práce a přidáváme jednu položku za druhou.

 

pokračování článku

Novinky leden 201709.02.2017

 

I v roce 2017 neleníme a do naší nabídky přidáváme jednu položku za druhou. Letošní zima je tuhá a nevzdává se. A tak se jedná především o nářadí, nástroje a pomůcky pro práci v teple.

Přece jen ale takové brusky pilových řetězů pro teplo domova můžou skvěle přispět.

pokračování článku

Novinky v závěru roku 201605.01.2017

Nový rok je úspěšně za námi a s tím je spojený nástup nové prodejní sezóny. My jsme si přes svátky pořádně odpočinuli a nabrali plno sil. Pustili jsme se do práce s plnou vervou a přinášíme vám přehled novinek ze závěru uplynulého roku.

Listopad a prosinec je již tradičně ve znamení vánočních nákupů. I přesto jsme si v tom množství odbavených zásilek našli čas na pořízení nových položek.


 

pokračování článku

Novinky za říjen 201605.11.2016

A máme tu další přehled novinek v našem sortimentu. Pozornějším určitě neuniklo, že jsme v září přehled nevydali. Bylo to z toho důvodu, že jsme novinek příliš nepořídili. O to větší porce nás čekala na říjen.

V novinkách se objevuje zboží napříč celým sortimentem. Je zde jak nářadí do dílny, pomůcky na zahradu, nebo i řezačky pro obkladače.

 

 

 

 

 

Gola sady - nepostradatelný pomocník nejen do dílny20.10.2016

Gola sada. Název tohoto praktického pomocníka slyšel snad každý, kdo se alespoň minimálně pohybuje okolo nářadí. I tak je ale potřeba vysvětlit, co to vlastně gola sada je. A hlavně, jak vybrat tu správnou právě pro Vás. Na našem trhu a zejména na internetu lze totiž najít nepřeberné množství sad, které mají s gola sadou společný jen název.
pokračování článku

Novinky za srpen 201605.09.2016

Srpen a vlastně i prázdniny jsou úspěšně za námi. Většina národa si užila zaslouženou dovolenou a jsou poctivě odpočatí. S nástupem září a blížícím se podzimem je zase potřeba začít něco dělat a k tomu bude potřeba naše nářadí.
My jsem nezaháleli ani v srpnu a přinášíme opět nové položky.

 

 

pokračování článku

Novinky za červenec 201610.08.2016

Sice se zpožděním, ale i tak je tu přehled novinek, které jsme zavedli během července.
Každé prázdniny, ty letošní nejsou výjimkou, panuje v našem sortimentu okurková sezóna. O to více času můžeme věnovat kontrole a vylepšování našeho e-shopu.

Máte nějaké připomínky? Neváhejte nám je napsat.

pokračování článku

Novinky za červen 201602.07.2016

Školáci si užívají hlavní prázdniny a spoustu zákazníků už vyjelo na svou vytouženou dovolenou. To nás ale nezastaví a stále pracujeme na zlepšování služeb a doplňování nových položek do našeho sortimentu.

pokračování článku

Zemní vruty - moderní způsob kotvení bez betonu20.06.2016

Zemní vruty jsou moderní náhradou za klasické kotvení betonováním. Jejich využití je snadné a velmi rychlé. Odpadá nutnost výkopových prací, bednění a následného betonování. Zemní vrut se jednoduše zašroubuje do země a to bez použití mechanizace.

 

pokračování článku
1 2