| Baterie | 10,8 V |
| Typ baterie | Li-ion |
| Kapacita baterie min. | 2500 mAh |
| Kapacita baterie max. | 2500 mAh |
| Počet baterií v balení | 1 |
| Objem postřikovače | 10 l |
| Průtok max. | 1,15 l/min |
| Spouštěč | plastový |
| Tryska | mosazná |
| Trubka | kovová |
| Nabíječka součástí | ANO |
| Hmotnost | 2,75 kg |
|
580 Kč
|
|
|
skladem 3-5 kus
|
|
|
109 Kč
|
|
|
skladem 3-5 kus
|
|
|
69 Kč
|
|
|
skladem > 5 kus
|
|

Otvírací doba PO - PÁ 7:00 - 15:30h





