| Baterie | 20 V |
| Typ baterie | Li-ion |
| Kapacita baterie min. | 2000 mAh |
| Kapacita baterie max. | 6000 mAh |
| Počet baterií v balení | 1 |
| Délka lišty | 145 mm |
| Rychlost řetězu | 7,5 m/s |
| Objem olejové nádržky | 40 ml |
| Nabíječka součástí | ANO |
| Hmotnost | 1,16 kg |
| Řada strojů | ShareSYS |
|
1 365 Kč
|
|
|
skladem > 5 kus
|
|
|
139 Kč
|
|
|
skladem 3-5 kus
|
|
|
379 Kč
|
|
|
skladem > 10 kus
|
|
|
1 225 Kč
|
|
|
skladem > 10 kus
|
|
|
515 Kč
|
|
|
skladem > 5 kus
|
|
|
949 Kč
|
|
|
skladem > 5 kus
|
|
|
530 Kč
|
|
|
skladem > 5 kus
|
|
|
839 Kč
|
|
|
skladem > 10 kus
|
|
|
2 135 Kč
|
|
|
skladem > 5 kus
|
|
|
205 Kč
|
|
|
skladem 3-5 kus
|
|
|
135 Kč
|
Dočasně nedostupné |
|
83 Kč
|
|
|
skladem > 20 kus
|
|
|
810 Kč
|
|
|
skladem 3-5 kus
|
|
|
875 Kč
|
|
|
skladem 3-5 kus
|
|

Otvírací doba PO - PÁ 7:00 - 15:30h




