| Baterie | 20 V |
| Typ baterie | Li-ion |
| Kapacita baterie min. | 2000 mAh |
| Kapacita baterie max. | 6000 mAh |
| Počet baterií v balení | 0 |
| Max. průměr střihu | 3 cm |
| Nabíječka součástí | NE |
| Hmotnost | 0,945 kg |
| Řada strojů | ShareSYS |
|
2 351,20 Kč
2 579 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní
|
|
|
skladem zbývá 3 sada
|
|
|
370 Kč
|
|
|
skladem 3-5 kus
|
|
|
1 215 Kč
|
|
|
skladem > 10 kus
|
|
|
515 Kč
|
|
|
skladem 3-5 kus
|
|
|
949 Kč
|
|
|
skladem > 5 kus
|
|
|
530 Kč
|
|
|
skladem > 10 kus
|
|
|
839 Kč
|
|
|
skladem > 10 kus
|
|
|
2 135 Kč
|
|
|
skladem > 5 kus
|
|
|
198 Kč
|
|
|
skladem 3-5 kus
|
|
|
810 Kč
|
|
|
skladem 3-5 kus
|
|
|
875 Kč
|
|
|
skladem 3-5 kus
|
|

Otvírací doba PO - PÁ 7:00 - 15:30h
